Emerson Network Power – Türkiye Resmi Web sitesi

​​​​​​​​​​​

Ürün Arayın

​​

Temel Sunulanlar

Bize Ulaşın

  • Satış temsilcisi, bayi veya distribütör bulun.
  • Servis yetkilisine ulaşın.
  • Bilgi talep formunu doldurun.

Kaynaklar

 Emerson Network Power Hakkında

 

Bir Emerson (NYSE:EMR) şirketi olan Emerson Network Power, bilişim ve iletişim teknoloji sistemleri için dünyanın önde gelen kritik altyapı teknolojileri ve yaşam döngüsü hizmetleri sağlamaktadır. Enerji, ısıtma ve altyapı yönetimi için kapsamlı bir akıllı, hızla dağıtılabilir donanım ve yazılım çözümleri sunan Emerson Network Power, network sistemlerinde verimlilik ve yüksek kullanılabilirliği sağlar.
 
Dünya’nın en önemli kritik altyapılarını yine dünyanın dört bir yanında sorumlu uzmanlar ile öğrenip tartışmaların bir parçası olabilirsiniz.
Modern data centerların DCIM (DataCenter Altyapı Yönetimi) ihtiyaçlarına yönelik geniş kapsamlı yanıtlarımızı görebilirsiniz.
Frost & Sullivan 2014 EMEA Ürün Liderlik Ödülünü, Thermal Management alanında gösterdiği üstün kaliteli ve yenilikçi teknolojik atılımları ile Emerson Network Power’a vermiştir.
Yenilikçi prefabrik çeşitliliği keşfedin. Modüler seçenekler yeni seviyelerde ölçeklenebilme ve performans elde ederken esnek bir tasarım ve hızlı dağıtım sunar.