Emerson Network Power - Oficjalna Strona Internetowa

​​​​​

Znajdź produkt

  • Zapoznaj się z ofertą produktów dla infrastruktury o znaczeniu krytycznym.
  • Zapoznaj się z ofertą serwisową związaną z infrastrukturą o znaczeniu krytycznym.
  • Dowiedz się, w jaki sposób platforma Trellis pomaga optymalizować infrastrukturę w czasie rzeczywistym w naszym centrum danych.

Kontakt

Zasoby

Subskrypcja Emerson

Znajdź nas w serwisie:

 Informacje o Emerson Network Power

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), chroni i optymalizuje krytyczną infrastrukturę centrów danych, sieci telekomunikacyjnych, służby zdrowia i aplikacji przemysłowych. Firma jest dostawcą oprogramowania, sprzętu oraz usług, które maksymalnie zwiększają dostępność, wydajność i sprawność Twojego przedsiębiorstwa.

Więcej informacji w sekcji „Informacje o firmie”.

Zdobywaj wiedzę i dołącz do dyskusji z międzynarodowym zespołem ekspertów, którzy na codzień odpowiadają za utrzymanie pracy jednych z wielu najważniejszych infrastruktur o znaczeniu krytycznym na świecie.
 
Poznaj naszą wyczerpującą odpowiedź na potrzeby DCIM nowoczesnych centrów danych.  
Firma Frost & Sullivan uhonorowała rozwiązania Thermal Management Emerson Network Power nagrodą „2014 EMEA Product Leadership” za najwyższą jakość oraz technologiczne innowacje.
Odkryj innowacyjną różnorodność prefabrykowanych, modularnych rozwiązań zapewniających możliwość szybkiego wdrożenia, design dostosowany do potrzeb oraz nowe poziomy skalowalności i wydajności.